Výsledky mladších minižiakov U11...
26. októbra 2022

Počas víkendu sa do ligových bojov zapojili aj naši najmenší. Hráči trénera Mareka Ribánského sa predstavili na domácom turnaji:

Výsledky mladších minižiakov U11
Karlovka - Senec 62:22
Komárno - Senec 50:0
Karlovka - Komárno 3:53
 
Hráč Jakub Fratrič (foto k zápasom povedal: "V zápase proti Sencu sme dobre bránili, prihrávali si a veľa strielali a dali sme veľa košov. Nakoniec sme aj vyhrali. Proti Komárnu sme hrali zle 1. štvrtinu, ale potom sme sa postupne zlepšovali. V 2. polčase sme lepšie bránili a začali sme viac strielať."
Tréner Marek Ribánsky sa vyjadril nasledovne: "Prvý ligový turnaj sme odohrali v domácom prostredí proti dvom kvalitatívne rozdielnejším súperom. Proti Sencu sme začali od začiatku aktívne brániť, získavali sme veľa lôpt a dávali sme ľahké koše z protiútokov. Do zápasu s Komárnom sme vstúpili ustráchane, akoby sme boli prekvapení kvalitou súpera. Postupne sme sa však začali osmelovať a viac bojovať v obrane, ale stále nám robil problém rýchly prechod súpera do protiútoku. Naopak proti súperovej obrane sme sa natrápili na každý bod. Najviac ma však teší energia a podpora v oboch zápasoch, ku ktorej nemalou mierou prispeli aj rodičia hráčov, za čo veľmi pekne ďakujem."