Výsledky predošlých zápasov a pozvánka na víkendové zápasy
21. novembra 2014

Pozrime sa na  výsledky zápasov našich starších kategórií. Celková bilancia z predošlého víkendu je 13 odohraných zápasov z toho 5 výhier. Juniorom sa darilo v zápasoch proti Interu. Kadeti naopak nestačili na formu Interu. Starší žiaci si v zápasoch proti Nitre body podelili.  

Taktiež uvádzame najbližšie zápasy. Tešíme sa na vás, príďte nás povzbudiť. 

Juniori
MBK Karlovka Bratislava :  BK Inter Bratislava 83:56
BK Inter Bratislava : MBK Karlovka Bratislava 44:56

Maroš Helmecy, tréner MBK Karlovka Bratislava: „V prvom zápase sme dobre nastúpili a hrali sme veľmi kolektívne v útoku a bojovne v obrane. To sa ukázalo aj na výsledku kde sme si do polčasu dokázali vytvoriť slušný náskok a potom sme ho už len navyšovali.

V druhom zápase sme začali veľkým trápením v útoku keď sme nedokázali zakončiť ani ľahké pozície s pod koša kde sme boli sami a to sa ukázalo na počte našich daných košov. Takto sa niesol náš celý zápas a ja pevne dúfam že sme si takéto výkony vyčerpali na túto sezónu a bude to už len a len lepšie."

Kadeti
BK Inter Bratislava : MBK Karlovka Bratislava 79:54

Peter Ivanovič, tréner MBK Karlovka Bratislava: " Zápas sme v podstate stratili v prvej štvrtine, ktorú sme prehrali o 15 bodov. Bolo to zlou obranou, netakticky sme púšťali súpera do stredu šestky do vniku, po výpomoci zo slabej strany sme však nestíhali rotovať na vyhodenú loptu a inkasovali sme v v prvom dejstve 4 trojky. Druhú a tretiu štvrtinu sme hrali vyrovnane a striedaním hráčov sme sa snažili udržať tempo hry. V záverečnej štvrtine nám však nestačili sily na Inter a tak náš súper v tomto dueli zaslúžene vyhral. Najväčšie chyby sme robili zo začiatku v obrannej fáze, čo sa postupne zlepšilo, katastrofálne nízka úspešnosť trestných hodov sa taktiež podpísala pod našu prehru. Negatívom zápasu je však zranenie Janisa Ázacisa, veríme, že členok bude čo najskôr v poriadku. Najbližšie nás čakajú ťažké zápasy v Nitre a Leviciach."

Starší žiaci
MBK Karlovka Bratislava : BKM SPU Nitra 74:72
BKM SPU Nitra : MBK Karlovka Bratislava 86:54

Daniel Čurka, tréner MBK Karlovka Bratislava: „ V prvom zápase na domácej pôde  sme striedavo držali vývoj skóre na našej strane. Potvrdzuje sa mi, že máme zlý, zaspatý vstup do zápasov. Na tom budeme musieť popracovať. V posledných sekundách zápasu sa šťastie priklonilo na našu  stranu a vyhrali sme. Som spokojný s výkonom Braňa Balvana.

Druhý zápas sme hrali v oslabení, čo sa prejavilo na našej rozohrávke. Robili  sme chyby, ktoré nás stáli lacné koše. Do rotácie sme zapojili v druhom zápase celú lavičku. Každý hráč dostal šancu ukázať a zabojovať na ihrisku o svoj hrací  čas."

Pozvánka na víkendové zápasy

Sobota 22.11.2014
Starší minibasketbalisti
Strojár Malacky: MBK Karlovka  o  14:15, 15:56 ZŠ - Štúrova

Kadeti
BKM SPU Nitra : MBK Karlovka o 14:00 hod ŠH SPU Nitra

1. liga Muži
VŠEMvs Karlovka BA B:  MŠK Iskra Petržalka 17:00 Majerníkova 62, Bratislava

EUROVIA SBL
ŠKP Banská Bystrica: VŠEMvs Karlovka  o 18:00 ŠH Štiavničky Bánska Bystrica

Nedeľa 23:11.2014
MINIBASKET LIGA 1. kolo
- zápasy najmenších Karlovka, Dúbravka, Petržalka, Vajnory-Rača-Senec o 9:00 Majerníkova 62

Kadeti
ŠBK Junior Levice: MBK Karlovka BA 0 10:00 ŠH Levice

Buďte našim šiestym hráčom na ihrisku, príďte nás povzbudiť. KARLOVKA DO TOHO!