TH: 25/16
Divákov: 45
Rozhodovali: Čeppan, Bugár

Body za VŠEMvs Karlovka Bratislava B - Lűley 17, Rosival 12, Stránsky 12, Hlivák 11, Dĕdeček 11, Michálek 5, Martinček 3,Krajčír 2, Hummler 2,

Slovo trénera Orgler:  Vstup do zápasu sme mali veľmi zlý, na čom sa podpísala nekoncentrovanosť celého družstva aj  z dôvodu neskorého príchodu niektorých hráčov na zápas, prehrávali sme v úvode prvej štvrtiny 15:6. Postupne sme hru vyrovnali a polčas prehrali 42:39. Súper nás kombinačne uhral hlavne v malom priestore pod košom, kde skúsene dokázal spolupracovať a ľahko skórovať. Aj vstup do druhej časti bol veľmi laxný a súper si udržiaval stále 6 – 8 bodový odstup. Až v poslednej štvrtine sme hneď na začiatku dokázali vyrovnať a úspešnou trojkovou streľbou odskočiť od súpera na 3 - 4 bodové vedenie, ktoré sme takticky dotiahli až do cenného víťazného konca. Zápas hodnotím pozitívne z hľadiska obrany jednotlivých hráčov, kde sme kľúčových hráčov domácich dokázali ubrániť na minimum bodov J.Ciho-2 body -obrana J.Krajčír a P.Zúzika – 0b. , na ktorom sa vystriedali viacerí hráči. Družstvo sa pomaly dáva dokopy ako team a v nastúpenom trende chceme pokračovať aj v ďalších zápasoch.“

herná štatistika 1.Liga_muzi_MSK Iskra Petrzalka Bratislava vs. MBK Karlovka Bratislava