Diváci: 25
Rozhodovali: Turčin, Matejka

Zostava a body VŠEMvs: Michálek 19, Rosival 13, Martinček 11, Stránsky 5, Krajčír 2 (Lűley 5, Sagula, Hlivák Dom. a Skuban po 2, Hummler 0, Fulka 0, Beshir 0) Tréner: Orgler P. Asistent: Čonka I.

Zostava a body Trnava: Ilavský 18, Michalík 15, Mlynek 13, Hanusek 8, Renert 1 (Novomestký 13, Hirner 3, Predný a Rantúch po 2, Mečiar 0, Labuda 0) Tréner: Suchoň Asistent: Lihan

Komentár trénera  MBK Karlovka Peter Orgler: "V zápase s Trnavou sme mali skvelý vstup do zápasu, hrali sme s chuťou a darilo sa nám strelecky, pomaly všetko čo sme vystrelili nám padlo do súperovho koša a prvú štvrtinu sme vyhrali 28:18. V druhej štvrtine sa hra vyrovnala a do šatní sme odchádzali za stavu 41:39 v náš prospech. Tretie dejstvo bolo vyrovnané a o víťazovi sa  rozhodovalo v poslednej štvrtine. Tu sa ukázala väčšia skúsenosť a zohratosť družstva Trnavy, ktoré nám bodovo odskočilo na 10-12 bodov a už si víťazstvo nedalo vziať. Tak ako sa nám darilo na začiatku zápasu, v záverečnej štvrtine sme neboli schopní sa presadiť v útoku – dali sme len 7 bodov, pri nízkom percente úspešnosti streľby – 14:1. Nedokázali sme taktickejšie zorganizovať útok a všetko sme riešili hlavne streľbou z perimetra a pri tej,, úspešnosti“ sa iný výsledok ani dostaviť nemohol."