Snakes Ostrava vs MBK Karlovka Bratislava     49:26 (13:0, 17:12,30:24)

Body Karlovka:

Polakovič 6, Holeš 5, Brutenič 4, Piróg 3, Trenka 3, Paulis 3, Kopas 2

Komentár k zápasu:

Po základnej skupine nás čakal dôležitý zápas v semifinále. Pri výhre by sme mali medailu istú a prehra nás posúvala do skupiny o 4.-6. miesto. Snakes vyhrali svoju skupinu, avšak my sme sa chceli pobiť o výhru. Prvá štvrtina bola z našej strany veľmi slabá - prihrávky súperovi do ruky, odstavovanie a doskakovanie pod vlastným košom v podstate neexistovalo a tak súper od prvých minúť navýšil svoj rozdiel na konečných 13:0. Do druhej štvrtiny sme nastúpili čosi koncentrovanejšie, no opäť zbytočné chyby dovolili súperovi poľahky skórovať. V polovici štvrtiny sme však zapli hlavne v obrane, čo sa prejavilo aj na väčšej pohode v útoku a zo 17:1 sme postupne znížili na 17:12. Tretia štvrtina bola vyrovnaná a tak sme išli do poslednej so 6 bodovou stratou. Tam však už súper dominoval, štvrtinu vyhral 19:2 a jasne sme prehrali, aj keď po zlepšenom výkone. Od začiatku turnaja sme však nedokázali zlepšiť našu katastrofálnu úspešnosť pri zakončení.