MBK Karlovka Bratislava BK R&S EBC Mělník     36:49 (9:20,7:6,6:11, 13:12)

Body Karlovka:

Kopas 13, Trenka 13, Kapustík 6, Vlk 2, Ružek 2

Komentár k zápasu:

Posledný zápas turnaja a vyrovnaný súper na druhej strane. Chceli sme nadviazať na dobré výkony z predchádzajúceho dňa a ukončiť turnaj výhrou. Od úvodu zápasu sme však robili príliš veľa chýb, súper nás zdvojoval na útočnej polovici a hráči hádzali loptu súperovi rovno do rúk. Ani po oddychovom čase sme nedokázali na ihrisku premýšľať a súper v kľude navyšoval svoj náskok na 15:4. Potom kdesi-čosi osvietilo hráčov a jednoduchým posunom lopty cez prihrávku sme súperov pressing prekonávali veľmi jednoducho a znížili sme na 15:9, no ďalšie chyby nás stáli dôležité body. Ďalšie 3 štvrtiny zápasu boli už vyrovnané, výkon od prvej štvrtiny sme zlepšili, avšak nie natoľko, aby sme sa dokázali súperovi priblížiť. Katastrofálna streľba a myslenie pod tlakom nás veľmi limitovali v tomto aj v predošlých zápasoch. V momente, keď sme začali kombinovať a zapájali sme do hry spoluhráčov, dokázali sme svoje výkony vystupňovať.  Musíme si z toho zobrať ponaučenie a využiť skúsenosti z turnaja aj v prebiehajúcej sezóne.