Trestné hody: 17/10 – 21/14, trojky: 7 – 3, fauly: 20 – 20
Zostava a body VŠEMvs Karlovka: Bečárik 14, Židzik 10, Hoferica 8, Lehman 4, Kožár 2 (Žilík 12, Dědeček 6, Hlivák Dalibor 5, Stránsky, Kusca 4, Krajčír, Martinček 0)
Najviac bodov BK 04 AC LB SNV: Craft 14, Brown, Hrkac 13, Osvald 12

Hlasy po zápase
Milan Černický, trénera VŠEMvs Karlovka:
Ako hodnotíte zápas?
„Veril som, že zápas bude otvorený od začiatku do konca. Ale rozhodla 2. štvrtina, v ktorej domáci zvýšili agresivitu v obrane a dôsledkom toho sme začali hrať neorganizovane a útočili do plnej obrany. Domáci využili rýchly protiútok a padli im otvorené strely, čo rozhodlo o veľkom náskoku a tým pádom aj priebehu celého zápasu.“
Pred začiatkom stretnutia vám domáci klub gratuloval k blížiacim narodeninám, aké boli vaše pocity, predstaviť sa v rodnej spišskej ako tréner VŠEMvs Karlovka Bratislava?
„ Bolo to pre mňa nečakané, keďže narodeniny mám až budúci týždeň, ale samozrejme veľmi príjemné. Nakoľko poznám domácich funkcionárov určite úprimné, za čo im veľmi ďakujem.
Pocity boli príjemné, v SNV som pôsobil niekoľko sezón, ale mrzí ma, že sme neboli vyrovnanejším súperom, keďže aj s bratislavským tímom som sa chcel pred publikom v Spišskej "vytiahnuť" „

Róbert Bečárik, hráč VŠEMvs Karlovka:„Do zápasu sme vstúpili veľmi nekoncentrovane, chýbala nám bojovnosť a agresivita v obrane. V útoku sme si nevedeli vypracovať dobré strelecké pozície, strieľali sme z ťažkých pozícií, z ktorých sme nepremieňali. Spišiakom vyšla zónová obrana, do ktorej sme nevedeli hrať. Druhá štvrtina bola z našej strany katastrofálna. Prehrali sme ju 26:8 a potom sme už nedokázali aj napriek zlepšenej obrane znížiť náskok. Mrzí ma prehra, čakal som lepší výkon z našej strany. Máme ešte rezervy, na ktorých musíme popracovať a verím, že naša výkonnosť pôjde hore.

Na tento zápas som sa veľmi tešil, ale išiel som doňho bez rešpektu. Počas hry som vnímal divákov ale nerozhodilo ma to, práve naopak, cítil som sa sebavedomejšie. Bolo fajn zahrať si proti bývalým spoluhráčom, vždy sa budem rád vracať do Spišskej. Gratulujem SNV k víťazstvu.“