IBC Turnaj Senec MBK Karlovka Bratislava: Trnava

Dátum podujatia:
12.09.2015
o 08:56
60
MBK Karlovka Bratislava
14
Trnava

Starší žiaci obsadili pekné druhé miesto na IBC Turnaji v Senci.

Turnaj IBC Senec sa uskutočnil 12.9. 2015 v Senci pod záštitou klubu GABBO Senec za podpory somosprávneho kraja. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá: GABBO Senec, MBK Karlovka, Trnava, BSC Bratislava. Hrací systém každý s každým. Prvý zápas odohrala Karlovka proti BSC. Svojim pomalým rozbehom tento zápas nakoniec prehrala.  Následne odohrala zápas proti domácemu GABBO Senec.  Karlovka mala priebeh zápasu pod kontrolou a vyhrala.Po obedňajšej prestávke Karlovka odohrala zápas proti Trnava, ktorý mal taktiež víťazný koniec pre Karlovku. Chalani z Karlovky pod vedením trénerky Denisy Zambovej obsadili finálne druhé miesto.

Výsledky zápasov:

BSC Bratislava: MBK Karlovka 44:35 (25:19)
Body za MBK Karlovka: Štibraný 8, Bacul 7, Korgo 5, Chmela 3, Čechmánek 3, Hupka 3, Ondrášek 3, Kollár 2, Ohajda 1. 

GABBO Senec: MBK Karlovka  26:40 (14:20)
Body za MBK Karlovka: Štibraný 14, Medgyesi 6, Bacul 6, Čechmánek 6, Ohajda 4, Hupka 2, Korgo 2. 

Trnava: MBK Karlovka   14:60 (10:22)
Body za MBK Karlovka: Bacul 22, Ohajda 11, Hupka 8, Čechmánek 7, Štibraný 4, Kollár 4, Chmela 2, Korgo 2.

Komentár trénera MBK Karlovka Denisa Zambová: "V prvom rade chcem chlapcom aj touto  formou zablahoželať. Teším sa z nášho víťazstva, chalani odohrali pekné zápasy zaslúžia si pochvalu. Do zápasu proti BSC sme nastúpili ustráchane a hrali sme neisto.  To náš pohyblivý súper využil. Skóre sme však mali pod kontrolou celý zápas, v tretej štvrtine sme prehrávali iba o 3 body. V závere sme šak spravili pár chýb, čo nás stálo víťazstvo.
V zápase proti Sencu  sme vývoj zápasu kontrolovali my. Nenechali sme súpera rozbehnúť sa. Chváli našu obranu, hlavne snahu brániť. Najviac sa vydaril tento zápas Maťovi Štibránymu, ktorý skóroval 14 bodov. Týmto pekným herným výkonom sa stal aj súčasťou MVP Turnaja.
Trnava nastúpila s mladšim družstvom ako my. Rovnako sme mali výškovú prevahu, čo sa nám podarilo využiť a zápas sme vyhrali. Verím, že v podobných výkonoch budeme pokračovať naďalej. Túto sezónu naše družstvo nastúpi v 2. lige starších žiakov a odohráme zápasy aj so žiakmi. Keďže naše zloženie je ročník 2001 a 2002, budeme hrať taktiež mixované zápasy. Na sezónu sa verím, tešia hlavne moji hráči a ja."

Konečné poradie IBC Turnaj v Senci:

1. miesto: BSC Bratislava
2. miesto: MBK Karlovka
3. miesto: GABBO Senec
4 . miesto: Trnava

Invalid Displayed Gallery