80
MBK Handlová
108
MBK Karlovka

Do Handlovej sme vycestovali trošku v oklieštenej zostave, avšak cieľ bol jasný. Od úvodu sme začali ale v dobrom nasadení, dobre sme bránili a rýchlymi protiútokmi sme si vybudovali náskok 14:0. Potom sa domáci začali ojedinele presadzovať avšak hrali sme sústredene. Už do polčasu sa do hry zapojili všetci hráči a stav bol 60:29. V druhom polčase sme už mierne vypustili a miestami sa chlapci začali naháňať za štatistikami, čo vplývalo na kolektívny výkon. Mohli sme mnohokrát skórovať oveľa jednoduchšie a byť v psychickej pohode, namiesto toho sme znervóznili, chybovali a súper začal hrať vyrovnanú partyu.

Zápas sme však zvládli, doviedli do víťazného konca a užili si posledný zápas v roku 2017.