Diváci: 20
Rozhodovali: Fontanyi, Šepeľa

Body za MBK Karlovka Bratislava: Abrhám 25, Doležaj 17, Vukmirovič 11, Antoš 9,  Hedera 7, Hanák 5, Demo 4, , Ivančík 3, Harton 3, Schmiedl 2

Slovo trénera

Maroš Helmecy, asistent trénera MBK Karlovka Bratislava: „Do zápasu sme vstúpili veľmi pomalým tempom, ako keby sme ešte spali. Čo sa ukázalo že sme prvú štvrtinu vyhrali len o dva body. Medzi štvrtinami sme si povedali že chceme hrať rýchlejšie dopredu a dávať ľahšie koše. Prvých 7 minút sa nám to aj darilo kde sme si vytvorili 12 bodový náskok, no potom prišli posledné tri minúty polčasu kde sme úplne stratili koncentráciu a ten úsek troch minút sme prehrali 2:16. Na polčase sme si povedali že musíme hrať to čo vieme, rýchlo dopredu a dodržiavať jednoduché princípy. Do druhého polčasu sme vstúpili koncentrovane a hneď sme otočili vývoj zápasu. V tretej štvrtine sa nám podaril nástup kde sme 6 a pol minúty nedostali kôš a ten úsek vyhrali 16.0. Potom už sme len udržiavali rozdiel ktorý sme si vytvorili.“