Diváci: 20
Rozhodovali: Sirocký, Bullo

Body za VŠEMvs Karlovka Bratislava: Halmeš 20, hedera 14, Pasovský 14, Hanák 10, Vukmirovč 10 (Toráč 4, Páleník 2)

Slovo trénera

Maroš Helmecy, tréner MBK Karlovka Bratislava: „ Začiatok zápasu bol na oboch stranách trošku nervózny. Striedali sme sa vo vedení o pár bodov stale so súperom. až na konci našili lahkými chybami sme súperovi dovolili strhnuť štvrtinu na svoju stranu. Na začiatku druhej štvrtiny sme znova urobili zbytočné chyby a súper nám ušiel na rodziel 10 bodov čo si dokázal udržať až do polčasu. Cez polčas sme si povedali čo chceme zmeniť a že chceme hrať agresívnejšie hlavne v obrane a v útoku. No bohužial na ihrisku to tak nevyzeralo. Súper v 25 minúte viedol už o 19 bodov 46 - 27. V tom momente sme si zobrali time out a povedali sme si že to tak dalej nejde a že chceme vyhrať. Začali sme brániť niečo nám padlo ale hlavne súper začal byť nervózny nakoľko sme začali ukrajovať z jeho náskoku. V 35 minúte sa nám podarilo konečne vyrovnať skore na 63:63 a od toho momentu sme súpera do ničoho veľkého nepustili a dokázali dokončiť náš obrat. "