Diváci: 60
Rozhodovali: Izák, Struhár

Body za VŠEMvs Karlovka Bratislava: Halmeš 20, Hanák 16, Toráč 11, Vukmirovič 9, Hedera 4, Balvan 4, Major 1

Slovo trénera

Maroš Helmecy, tréner MBK Karlovka Bratislava: „Vstúpili sme veľmi zle do zápasu keď sme prehrávali 10:2. No chalani sa dokázali zomknúť a o pár minút už bolo 10:10, nakoniec sme prvú štvrtinu prehralu 16.11. Do druhej štvrtiny sme zase vstúpili nekoncentrovane čo súper využil a v polovici druheš štvrtiny bolo skóre 24:11. Zlepšenou hrou hlavne v obrane sme dokázali polčas vyrovnať na stav 28:28. V tretej štvtine nám súper raz ušiel na rozdiel 39:32, čo sa nám podarilo rýchlo vymazať a do pošlendej štvrtiny sme vstupovali s jednobodovým mankom. Posledná štvrtina bola vyrovnaná ale Levice si stále držali mierne vedenie. Až 3 minúty pred koncom Toráč trafil trojku ktorou sme šli prvý krát do vedenia. A od toho momentu sme skórovali len my a dokázali vyhrať veĺmi dôležitý zápas."