Fauly: 16 – 12
TH: 4/12 – 5/14

Body za Karlovka „B“: Masár 9, Fabian 6, Srnka 4, Borinský, Lukáčik, Krištofík a Sabanoš po 2
Body za Komárno: Tóth 12, Šipula 7, Halász a Hodúrová 5, Marko a Modrócky po 4, Kuniček 2

Komentár rénera Marek Ribánsky, tréner MBK Karlovka „B“: Nadstavbovú časť o 7.-11. miesto sme zahájili dvojzápasom proti Komárnu. Po vyrovnaných troch štvrtinách o osude prvého zápasu rozhodla posledná štvrtina, ktorú súper vyhral 14:4. Uľahčili sme mu to však našou slabou aktivitou ako v obrane, tak v útoku. Do druhého zápasu sme vstúpili katastrofálne – prvú štvrtinu sme prehrali 0:19 a zdalo sa, že Komárno si vytvorilo sľubnú pozíciu aj pre druhú výhru. Boli sme frustrovaní z toho, že sa nám nedarilo v streľbe a robili sme veľa chýb v obrane. Chalani sa však druhú štvrtinu nakopli – začali sme bojovať v obrane a ľahkými košmi sme sa na súpera dotiahli a vrátili sa tak do zápasu. Pokračovali sme v nasadení a to čo nám nepadlo do koša v štvrtine prvej nám padlo v poslednej, dokonca aj niektoré ďalekonosné pokusy. J V podstate je perfektné, že sa nám podarilo skórovať 50 bodov za 3 štvrtiny. Súperovi gratulujem k prvému víťazstvu, svojim chalanom k druhému, a rodičom ďakujem za skvelú atmosféru."