Ml. mini: BSC Bratislava : MBK Karlovka A

BSC Bratislava: MBK Karlovka A 38:36 (21:23)

Štvrtiny: 16:4, 5:17, 6:12, 5:7
Fauly: 15:20, TH 6/20 - 6/16
Rozhodovali: Suja, Schnurmacher R. Diváci 50.

Body za MBK Karlovka:  Fraňo 15, Vdoviak 6, Junek 5, Bačiak 4, Šichula 3, Pašek F. 2, Vámoši 1.

Komentár trénera MBK Karlovka Denisa Zambová : " BSC je pre nás ideálny súper. Hráme s nimi vyrovnaný partiu, zápas je celý čas napínavý  a zaujímavý nielen pre hráčov, ale aj pre divákov.  Skóre zápasu bolo vyrovnané počas hry. Prvú štvrtinu viedlo síce BSC, no nič sme im nedarovali a v druhej štvrtine sme  dobehli súpera. Polčas končil 21:23 v náš prospech. Nakoniec sme tento zápas prehrali o 2 body. Šťastie bolo tento krát naklonené BSC. Samozrejme sa tešíme na ďalší zápas. Chlapcov chcem pochváliť za pekné akcie, ktoré ulahodilo i zrakom divákov. Mali sme veľmi nízku úspešnosť streľby z trestných hodov. Taktiež sme vyložené  šance  spodkoša nepremenili. Chválim chlapcov za obranu a bojovnosť."