TH: 5/10 – 0/2

Rozhodovali: Hadari, Hrabovský
Diváci: 40

Body za Karlovka „B“: Lukáčik a Masár po 8, Brilla 4, Srnka 2

Komentár Marek Ribánsky, tréner MBK Karlovka „B“: „Proti Komárnu sme si verili a bolo na chalanoch vidno, že sa na zápasy tešia a že si v extraligovej hale hru užívali aj napriek dvom tesným prehrám. Prvý zápas sme si však prehrali v druhej štvrtine, ktorú sme prehrali 0:15, a aj keď sa nám podarilo vyhrať ostatné tri štvrtiny, nedokázali sme zvíťaziť najmä vďaka slabšej streľbe. Preto, ak sme chceli byť úspešní v druhom zápase, potrebovali sme zlepšiť efektivitu streľby a udržať nasadenie v obrane. Žiaľ, v streľbe sa nám naďalej nedarilo, ale chalani napriek tomu bojovali do poslednej sekundy. Aj keď sa vraví, že zápasy sa vyhrávajú hlavne v obrane, tak paradoxne sme prehrali kvôli množstvu nevyužitým šanciam. Súper jednoducho využil to čo mal. Som ale rád, že sme dokázali byť podľa mňa o čosi aktívnejší počas oboch zápasov. Treba samozrejme poďakovať aj rodičom z oboch táborov za výbornú atmosféru. Ďalší dvojzápas odohráme v domácom prostredí 28.3.2015 proti Galante."