MBK Karlovka Bratislava vs. BKM SPU Nitra    40:79

Body - Karlovka: Trenka 10, Kunický 10, Brenčič 7, Piróg 6, Vlk 4, Brilla 2, Brutenič 1

Najlepší strelci - Nitra: Kopas 31, Šimko, Holeš 10

Štvrtiny- 13:15, 9:17, 10:23, 8:24

TH:  24/10 - 20/7  , Fauly 14:20   , Rozhodovali: Šramko, Obertová   30 divákov

Povedali po zápase:

Marián Nemček (tréner tímu):  "Do zápasu sme vstúpili celkom dobre. Hrali sme kolektívne a využívali chyby súper. V obrannej fáze sme však mali už od úvodu problém s odstavovaním vyšších a silovejších hráčov súpera, najmä Kopasa. Štvrtina bola však do jej konca vyrovnaná. Druhá štvrtina začala opäť vyrovnane, až do stavu 20:21, kedy chlapci urobili viacero jednoduchých strát na rozohrávke a pri zakončení, čo súper využil na jednoduché zakončenia a natiahnutie skóre na polčasových 22:32. V druhom polčase sme sa od úvodu úplne zlomili, kedy sme začali hrať indiviuálne, lopty sme hádzali súperovi priamo do rúk a návrat do obrany takmer neexistoval. Napriek ojedinele pekným akciám aj z našej strany sme sa po odovzdanom druhom polčase museli zmieriť s prehrou 40:79."