Muži B BK Lokomotíva Sereď : VŠEMvs Karlovka Bratislava B

Trojky: 3 - 6

TH: 27/20 - 28/15

Fauly: 22 - 24

Diváci: 50

Strelci: Michálek 16, Krajčír 13, Martinček 12, Hlivák 9, Dedeček 6 (Stránsky 15, Lűley a Rosival po 3, Sagula 0)

Komentár asistenta trénera (Ivo Čonka):

"V Seredi sme nastúpili absolútne nekoncentrovaní do zápasu, strácali sme lopty, nevracali do obrany, v útoku sme boli jaloví, a aj preto bol stav v pomere 17:4 v prospech domácich úplne zaslúžený. Po timeoute a výraznom dohovore smerom k hráčom sme začali produkovať basketbal, ktorý sme chceli, s agresívnou obranou a využívaním rýchleho protiútoku. Do polčasu sme skóre otočili vo svoj prospech a priebeh kontrolovali až do začiatku poslednej štvrtiny, keď sme viedli až o 17bodov. Avšak domáci sa nevzdali, začali nás tlačiť, nútili nás k chybám, skórovali z otvorených striel a dokázali duel zvrátiť na svoju stranu."