MUŽI B: BK Lokomotíva Sereď - VŠEMvs Karlovka Bratislava "B"

TH: 22/12
Divákov: 100
Rozhodovali: Šramko, Donovalová

Body za MBK Karlovka - Krajčír 22, Rosival 17, Luley 15, Stránsky 12, Dědeček 7, Harabin 6, Hlivák 5, Slezák 5, Halmeš 4, Baláž 0

Peter Ivanovič ( tréner): "Do Serede sme cestovali s vedomím, že nás nečaká ľahký zápas. Súper hrá jednoduchý a rýchly basketbal, založený na hre jeden na jeden. Boli sme na súpera pripravení a od začiatku stretnutia sme udávali tempo hry my. Na polčasovú prestávku sme šli s vedením o 16 bodov. V druhom polčase sme sa dostali do vedenia cez 20 bodov, potom súper prešiel do zónovej obrany, čo nás na chvíľu pribrzdilo v útoku, no rýchlymi protiútokmi sme ho donútili naspäť k osobnej obrane. Skóre narastalo v náš prospech a nakoniec sme zaslúžene vyhrali 60:93. S útočnou hrou som spokojný, dali sme veľa košov z tranzície a v postupných útokoch hráči dobre čítali obranu súpera a využívali ich chyby. V obrane sme v prvom polčase mali problém na obrannom odstavovaní, v druhom polčase sme si už na to dali pozor. Gratulujem hráčom k víťazstvu i predvedenej hre."