TH: 18/11
Divákov: 50
Rozhodovali: Gálová, Hančík

Body za MBK Karlovka - Krajčír 15, Luley 13, Hanák 13, Michálek 9, Rosival 8, Slezák 5, Hlivák 4, Baláž 2, Vukmirovič 1, Harabin 0, Nemček 0

Peter Ivanovič ( tréner): " V sobotu sme nastúpili proti mladému tímu z Považskej Bystrice, očakával sa vyrovnaný duel. Do zápasu sme vstúpili lepšie ako hostia a v prvej štvrtine sme vďaka dobrej obrane a rýchlym protiútokom išli do vedenia 23:15, do polčasu súper znížil rozdiel v skóre na 4 body. Do druhej polovice stretnutia Považania vstúpili tromi trojkami a od toho momentu začali postupne preberať kontrolu nad zápasom aj vďaka naším chybám v útoku i obrane. Vo vyrovnanej štvrtej štvrtine mali navrch hostia a zápas vyhrali rozdielom sedem bodov. V zápase sme urobili veľa útočných chýb = 24 stratených lôpt a v obrane sme si neustrážili doskok = 20 útočných doskokov súpera. Zápas sa zlomil v druhom polčase, kde sme nezmyselne strácali lopty a dávali tak hosťom možnosť na ľahké skórovanie. Verím, že sa z chýb poučíme."