Muži B MŠK BK Žiar nad Hronom : VŠEMvs Karlovka Bratislava B

Trojky: 4 - 7

TH: 22/14 - 19/14

Fauly: 17-20

Diváci: 40

Strelci: Martinček 25, Michálek 18, Hlivák 10, Rosival 5, Skuban 3 (Luley 10, Vukmirovič 4, Cengel 0)

Komentár trénera (Ivo Čonka):

"Do duelu proti Žiaru nad Hronom, ktorý sa z dôvodu rekonštrukcie uskutočnil v Handlovej, sme vstúpili vlažne a prvú štvrtinu by sme si akoby zvykali na malé ihrisko v miestnej telocvični ZŠ, ako aj na agresívnu hru domácich. Po prvej štvrtine sme sa prispôsobili tempu súpera, snažili sme sa meniť obranu a priviesť tým súpera do problémov, čo sa nám z časti darilo. Celý zápas sme potom prehrávali o 2 - 6 bodov, zakaždým keď sme sa dotiahli, sme súpera postavili znova na nohy svojimi zbytočnými stratami lôpt. Koniec duelu bol dramatický, v poslednej akcii sme mali dve voľné strely za 3 body, ktoré sme nepremenili a tým pádom neposlali duel do predĺženia. Na to, že sme hrali prakticky bez pivotom, predviedli chalani sympatický bojovný výkon, za čo im patrí vďaka."