Fauly: 12 – 8
TH: 4/8 – 1/10

Body za Karlovka „B“: Brilla 5, Markovič, Fabian a Sabanoš po 4, Srnka 2, Janota 1

Body za B.S.C.: Kubiš 11, Keger 7, Petrovič 6, Ilovičný 4, Šuga,, Polák, Zemko a Kotlárik po 2

Komentár  Marek Ribánsky, tréner MBK Karlovka „B“: "V tomto dvojzápase sme chceli potvrdiť dve víťazstvá zo súperovej palubovky z minulého roka, ale súper nám ich chcel oveľa viac vrátiť, a bolo to vidno od úvodných sekúnd. Hrali sme málo agresívne v obrane a ťažko sme sa dobíjali k súperovmu košu a niekedy sme mali aj smolu pri zakončení. Pozitívna mohla byť jedine posledná štvrtina, ktorú sme vyhrali 11:2. Do druhého zápasu sme už vstúpili odhodlanejšie a začali sme viac bojovať v obrane. O svojom druhom víťazstve súper rozhodol v tretej štvrtine, ktorú sme prehrali 2:16 a skóre si už v poslednej štvrtine postrážil. Chalanom ďakujem za vynaložené úsilie a rodičom za podporu. Treba ale súperovi pogratulovať k víťazstvám, pretože vyhral zaslúžene."