Fauly: 5 – 4
TH: 1/5 – 3/8

Body za Malacky: Vrabček 15, Mičko 10, Chamraz 8, Bojanovský a Klus po 6, Jileček a Mladý po 4, Hajdu a Brandejs po 2
Body za Karlovka „B“: Brilla 14, Demčák 6, Krištofík 3, Janota a Badár po 2

Komentár Marek Ribánsky, tréner MBK Karlovka „B“: "Prehrali sme síce v oboch zápasoch o 30 bodov, ale obe prehry boli po rozdielnych výkonoch. V prvom zápase sme sa (opäť) pomalšie rozbiehali, hrali sme odovzdane, nebojovali sme, v druhej štvrtine sme to ale zlepšili, pridali sme ťah na kôš, zlepšili prihrávky, a vtedy chalani pochopili, že sa to dá. Možno to nám pomohlo, aby sme do druhého zápasu vstúpili vo väčšom nasadení od prvej sekundy, i keď sme prehrali prvú štvrtinu (opäť) na nulu. Ale za druhú štvrtinu si chalani zaslúžia obrovskú pochvalu, pretože sa nakopli k peknému obratu zo 16:0 na 16:18, a tak sme prvý polčas vyhrali o 2 body. V druhom polčase nám už ako keby dochádzali sily, ale v bojovnosti sme nepoľavovali. Súper bol o čosi basketbalovejší a preto zaslúžene vyhral, ale ďakujem chalanom za výkon v oboch zápasoch a rodičom samozrejme za podporu."