Fauly: 7 – 3
TH: 4/6 – 2/6

Body za Malacky: Klus 23, Vrabček 12, Bojanovský 5, Jileček 4, Hajdu a Chamraz po 2

Body za Karlovka „B“: Brilla 8, Masár 4, Krištofík a Markovič po 2, Janota a Badár po 1

Komentár Marek Ribánsky, tréner MBK Karlovka „B“: "Prehrali sme síce v oboch zápasoch o 30 bodov, ale obe prehry boli po rozdielnych výkonoch. V prvom zápase sme sa (opäť) pomalšie rozbiehali, hrali sme odovzdane, nebojovali sme, v druhej štvrtine sme to ale zlepšili, pridali sme ťah na kôš, zlepšili prihrávky, a vtedy chalani pochopili, že sa to dá. Možno to nám pomohlo, aby sme do druhého zápasu vstúpili vo väčšom nasadení od prvej sekundy, i keď sme prehrali prvú štvrtinu (opäť) na nulu. Ale za druhú štvrtinu si chalani zaslúžia obrovskú pochvalu, pretože sa nakopli k peknému obratu zo 16:0 na 16:18, a tak sme prvý polčas vyhrali o 2 body. V druhom polčase nám už ako keby dochádzali sily, ale v bojovnosti sme nepoľavovali. Súper bol o čosi basketbalovejší a preto zaslúžene vyhral, ale ďakujem chalanom za výkon v oboch zápasoch a rodičom samozrejme za podporu."