Rozhodovali: Šramko, Jančovič

Body za MBK Karlovka: Holzmann 12, Brenčič 8, Brutenič 6, Paulis 4, Polakovič 3, Piróg 3, Vlk 2, Borinský 2, Hanzlík 2, Ružek, Brilla 0

Body za Malacky: Brunčák 11, Kadluba 6, Kurák 6, Jíleček 4, Bojanovský 2, Klus 2, Vrabček 2, Špergl 2,

Komentár trénera:
Marinán Nemček: „Druhý zápas sme začali lepšie ako ten prvý. Pokračovali sme v dobrej obrane z prvého zápasu a tak sme polčas vyhrali. Tretiu štvrtinu sme začali lepšie ako súper, kedy sme skóre natiahli na 18 bodov, avšak potom prišiel útlm, počas ktorého súper zlepšenou obranou a využívaním svojich príležitostí znížil 4 minúty dokonca na rozdiel 5 bodov. Potom sa nám podarilo zlepšiť obranu, získať pár lôpt a sériou 8:0 sme si vytvorili náskok, ktorý Malacky znížil na konečných 7 bodov.
Hráči začali prenášať tréningové zásady do zápasu a tak ich musím pochváliť. Snažili sa plniť moje pokyny v zápase a na to môžeme nadväzovať v ďalších tréningoch a zápasoch. Ďalšiu sobotu nás čaká Inter, kde očakávam ťažký zápas, ale budeme sa snažiť uspieť aj v týchto zápasoch.„