Žiaci BKM SPU Nitra: MBK GABBO Karlovka BA

Dátum podujatia:
11.04.2015
o 09:00
106
BKM SPU Nitra
27
MBK GABBO Karlovka BA

Info o  zápase

Po polčase: 63:8
Štvrtiny:  23:6, 40:2, 20:9, 23:10
Fauly: 11 - 6
Trestné hody: 6/2  - 10/5

Body za MBK GABBO Karlovka:  Petruf 8, Boďa 7, Bacul 5, Antal 4, Holzmann 2, Štibraný 1.

Rozhodovali:  Weiss

Diváci: 20

Komentár MBK GABBO Karlovka Gabika Rebrošová: "Bol to náš posledný výjazd v tejto náročnej sezóne. Náročnej predovšetkým po mentálnej stránke hráčov, pripravenosti všetkých nás na zvládnutie celého logisticky zložitého procesu tréningov i zápasov. Nechcem hodnotiť celú sezónu, ale z pohľadu odohraných zápasov i tých posledných, nie vždy sa nám to podarilo. Na dva zápasy do Nitry sme išli len 8 hráči – 6 hráčov Karlovka a dvaja hráči Senec a to podľa mňa poznačilo ich priebeh. Z dôvodu zranenia nehral Matúš Pukančík a nie všetci prítomní hráči sa  s týmto faktom vedeli vyrovnať. Chcem pochváliť Romana Bacula, ktorí zobral na seba zodpovednosť a ukázal, že v budúcnosti sa z neho môže stať líder tímu.V oboch zápasoch sa ukázalo, že keď sa sústredíme, tak vieme ubrániť a vieme ukázať krásne kolektívne akcie, z ktorých padali aj koše. Boli to však len krátke svetlé úseky. Musíme sa naučiť hrať za každého stavu, hlavou a srdcom.
 Druhý zápas ukázal zlepšenie v útoku, keď sme dali súperovi 41 bodov.

Budúci týždeň sú posledné dva zápasy s Trnavou, s ktorou sme dokázali vyhrať a verím, že sezónu ukončíme dvoma víťazstvami."

Komentár MBK GABBO Karlovka Denisa Zambová: " Keďže trénerka Gabika zhodnotila naše pôsobenie  vo všeobecnosti ako družstva, ja by som sa rada vrátila k jednotlivcom a hlavne vyzdvihla ich prácu. Na bodovej listine  boli v obidvoch zápasoch Mišo Petruf a Šimon Antal zo Senca, ktorí nesklamali a odohrali svoj štandard, prispeli svojimi bodmi k  zlepšeniu skóre.  Príjemným prekvapením bol pre nás nováčik Samo Ondrášek, ktorý s basketbalom ešte len začína. Plnil si svoje úlohy v obrane a doskoku. Taktiež skóroval v druhom zápase. Verím, že je na dobrej  ceste sa stále zlepšovať. Naš družstvo ako zvyčajne drží vo všetkých zápasoch náš kapitán Roman Bacul. Aj napriek zlému rozbehu v prvom zápase potvrdil svoje kvality a v druhom zápase prispel 20 bodmi, teda polovicou. Je momentálne vzorom  pre ostatných.  Stále verím v naše kvality, ale chce to siahnuť na dno svojich síl a spoločne makať za tím a nebyť sebec a opúšťať sa. "