TH: 9/4 - 8/4
Diváci: 20
Rozhodovali: Tuhá, Blaha

Body za Karlovka Bratislava: Bačiak 10, Šichula 6, Vámoši 5, Junek 3.

Slovo trénera Denisa Zambová: " Prvý zápas v Nitre bol našim najhoršie odohratým zápasom v sezóne. Polčas sme prehrávali 49:0. Nestalo sa náme ešte, že sme neboli schopní skórovať celý polčas. Vzdali sme sa, zľakli súkseného súper, strach nám zaviazal nielen ruky, ale aj oči. Verím ,že to bol posledný  zápas sezóny, ktorý sme odohrali. V druhom zápase sme sa snažili súperovi odolávať, čo sa nám aj darilo prvé dve štvrtiny. Aj napriek tomu, že je od nás družstvo skúsenejšie, nemôžeme sklopiť uši a nebojovať. Boli to náročné zápasy, Nitra hrá organizovanú hru, ich strely sú isté. My sme sa práve naopak nedokázali trafiť do našich košov, čo sa nakoniec odzrkadlilo vo výsedom skóre zápasov. Aj takéto zápasy nás verím posúvajú vpred."