St. mini MBK Karlovka : BK Lokomotíva Sereď

Fauly:5

TH - 6/4 - 14/8

Rozhodovali: Donovalová, Moravčík

Body zaMBKK: Trenka 8, Brutenič 7, Paulis 6, Hanzlík 4, Polakovič 4, Ružek 2, Kunický 2, Vlk 2, Piróg 1

Tréner MBKK, Marián Nemček: "Druhý zápas sme začali oveľa lepšie ako ten prvý. Po zlepšenej obrane aj útoku sme sme vyhrali polčas 24:11. Do tretej štvrtiny nastúpili chlapci ešte dobre, keď bolo skóre 28:13. No vtedy sa pre nás zápas ako keby skončil. Množstvo individuálnych chýb, snaha o individuálne riešenie situácií proti početnej prevahe obrancov súpera, nedôraznosť v osobných súbojoch, či v útoku či v obrane dostali súpera späť do zápasu. Seredania nás napokon predčili a po dobre zvladnutom závere napokon aj zvíťazili.

Pokiaľ sa neprinutime nechať na zápase všetky sily a hráči nebudú pracovať ako jeden kolektív, budeme len ťažko vyhrávať a zlepšovať sa!!!

Napriek horšiemu výkonu však musím pochváliť hráčov, ktorých dobrý a aktívny prístup na tréningoch vidieť na ich hre v zápase.