TH: 19/5 - 17/7
Divákov: 30
Rozhodovali: Suja, Guzikiewicz

Body za MBK Karlovka: Trenka 11, Paulis 11, Hanzlík 10, Piróg 9, Brutenič 4, Vlk 2

Tréner MBK Karlovka, Marián Nemček: "Prvé zápasy nadstavbovej časti nás čakali doma, kde prišiel tím z Nitry. Družstvá sa už stretli v minulej sezóne, kedy bola Nitra úspešnejšia. Teraz sme však dokázali súpera k veľkej radosti poraziť.

V prvom zápase sa ani jeden z tímov nepresadil výraznejším rozdielom a tak o zápase rozhodol záver zápasu, kedy chlapci dobrou prácou v obrane a pri útočnom doskoku zúžitkovali svoje príležitosti, čo nám prinieslo víťazstvo.

Druhý zápas bol už iný. Tréner hostí vymenil svoje 5-ky, ale naši chlapci sa nenechali zaskočiť. Prvá štvrtina bola vyrovnaná, avšak tú druhú sme vyhrali rozdielom 13:0 a to nám pomohlo ku konečej výhre. Súper sa snažil v druhom polčase so zápasom niečo spraviť, avšak sa im nedarilo a my sme s kľudom doviedli zápas do víťazného konca.

Každý z chlapcov prispel k výsledku veľkou mierou a po kolektívnom výkone sme sa tešili z výhry."