Štvrtiny  4:10, 0:13, 4:21, 8:17
Fauly 19 - 10
TH 5/4 - 19/9
Body: Trenka 10, Paulis 22, Vlk 14, Hanzlík 6, Brenčič 5, Brutenič 2, Kunický 2,
Marián Nemček, MBKK: "Rovnako ako do prvého zápasu sme nastupovali s vedomím nepodceniť súpera. Od začiatku sme viedli 8:2, no opäť množstvom chýb sa nám nepodarilo výraznejšie od súpera odpútať. Druhú štvrtinu sme zapracovali na agresívnej obrane a nedovolili sme súperovi skórovať. Stále sme však nedodržiavali pokyny pre rýchlu a kombinačnú hru.
Druhý polčas sme tieto pokyny začali dodržiavať už lepšie, čím nám vznikalo množstvo príležitistí na rýchle brejky. Tie sme z väčšej časti využívali a tak sa skóre navýšilo. Stále sme však zahodili príliš veľa vyložených streleckých situácií, na čom budeme musieť ešte popracovať.