TH: 20/11 - 18/11
Divákov: 20
Rozhodovali: Tuhá, Furda

Body za MBK Karlovka: Paulis 11, Trenka 6, Polakovič 4, Holzmann 4, Kunický 4, Brutenič 3, Brenčič 3

Tréner MBK Karlovka, Marián Nemček: "Po prvom zápase sme vedeli, že môžeme v druhom zápase vyhrať. Avšak hneď v úvode dokázal súper využiť množstvo našich chýb. Obranna pod košom a návrat do obrany nám robili veľké problémy a súper poľahky vyhral štvrtinu 15:4. V druhej štvrtine sme mali navrch my, kedy sme dovolili dať domácim iba 3 body do nášho koša a tak sme na polčas odchádzali za stavu 18:13.
Hneď v úvode druhého polčasu sme potrestali súperovu nepozornosť dvoma rýchlymi košmi a znížili sme na rozdiel jediného bodu. Trénerka domácich zobrala timeout, po ktorom domáci spozorneli, zlepšili hru a po množstve našich prihrávok, ktoré sme súperovi hodili rovno do rúk, sme ukončili štvrtiny s rozdielom 16-tich bodov. V poslednej štvrtine chlapci bojovali o prekvapenie. Skóre sa však pohybovalo neustále v rozmedzí 12-14 bodov a po pomerne vyrovnanej poslednej štvrtine sme ukončili zápas aj druhou prehrou."