MBK Victoria Žilina
85
MBK Karlovka Bratislava

Info o zápase

Komentár trénera MBK Karlovka Dano Čurka: "V Žiline sme si prešli veci ktoré potrebujeme bezpodmienečne vykonať aby sme mohli pomýšľať na úspech. Na zápas sme nastúpili koncentrovaný a hlavne po plnohodnotnej rozcvičke. Začiatok zápasu som videl že naša obrana stojí pevne na nohách a súper má s jej prekonaním značné starosti. Po prvých troch minútach svietil na tabuli stav 2:2 čo trocha odzrkadlovalo našu prílišnú snahu. Postupne sme začali premieňať strely a protiútoky a rozdiel narástol až na dvojciferné číslo. Rozhodujúce bolo že ktokoľvek nastúpil do zápasu plnil si obranné povinnosti. V polčase sme si povedali že sa začína od nula nula a potrebujeme znova budovať náskok. V tomto zápase výrazne vygradoval svoj výkon Michal Vida, ktorý popri vedení naších útokov a práce pre družstvo dokázal čítať hru a využívať situácie v preťaženej obrane súpera a skóroval 26 b. rozhodlo zopár detailov a poznanie súperovho herného prejavu. Potešilo ma že všetky veci na ktorých sme sa v šatni dohodli sme plnili. Týmto smerom sa budeme môcť v budúcnosti posunúť ako družstvo na vyššiu úroveň."