Boli sme pri tom! MBK Karlovka sa prezentuje.
04. októbra 2017

Nová sezóna a s ňou aj nový školský rok prináša so sebou nové výzvy a nových potencionálnych hráčov pre MBK Karlovka. V mesiaci september prebiehalo v Bratislave niekoľko promo akcií, ktorých bol náš klub súčasťou. 

Zúčastnili sme sa dňa Vital sport v DECATHLONE. Naši tréneri sa venovali návštevníkom Decathlonu, ktorí si mohli vyskúšať streľbu na basketbalový kôš, slalomový dribling a taktiež si zahrať proti našim hráčom z A tímu VŠEMvs Karlovka Bratislava. Krátky náhľad ako prebiehala naša akcia si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Úspešná akcia Športujúce mesto otvorila svoje brány v Sade Janka Kráľa aj tento rok. Naši tréneri a hráči podporili aj tento projekt. Rodičia s deťmi mohli získať informácie o otvorených krúžkoch na jednotlivých školách. Taktiež získavali informácie o zápasoch našich Mužov A. Domáce zápasy hráme vždy v stredu o 19:00 v ŠH Lafranconi.  Najmenší si mohli vyskúšať streľbu na kôš. 

IMG_20170924_101751Promo Stánok na akcii Športujúce mesto v Bratislave

IMG_20170924_120609Najmenší účastníci si mohli vystreliť na minibasketbalový kôš

Streetbalový turnaj sme zorganizovali na Karloveksých hodoch v Líščom údolí. Na turnaj sa mohol prihlásiť ktokoľvek bez obmedzenia veku. Privítali sme každého, kto prejavil záujem o basketbal. V príjemnom slnečnom počasí sme si zasúťažili. Podporiť nás prišiel aj hlavný tréner družstva Mužov A  Peter Ivanovič a člen výboru MBK Karlovka Miloško Doležaj. Ďakujeme za podporu rodičom, ktorí dokonca vytvorili družstvo a zahrali si proti svojim deťom. Návštevníci Karloveských hodov mohli získať informácie o fungovaní klubu v jednotlivých kategóriách a o našich krúžkoch na školách v Karlovej Vsi.  

DSC_0724Hráči MBK Karlovka s trénermi - zľava Gasim Beshir, Peťo Ivanovič a Denisa Zambová.

DSC_0784Zápas s rodičmi a hráčmi MBK Karlovka 

Fotogaléria z Karloveských hodov 2017