Microliga 4. kolo

 4 . kolo MICROLIGY  A NAŠA ÚSPEŠNÁ NEDEĽA V KOMÁRNE.

mini

Hráči Karlovky z Centra Dúbravka  v nedeľu vycestovali na svoj prvý výjazd ako družstvo do Komárna. Počasie neprialo našej basketbalovej nálade, ale piati statoční si ju nenechali pokaziť. Po príchode do Komárna nasledovala rozcvička a 2 zápasy. Obidva sem odohrali proti početnému domácemu družstvu Komárna. Hralo sa systémom 3x3 na celé ihrisko, čistého času 3 minúty. Potom nasledovalo striedanie. Pre chorobu a iné rodinné akcie vycestovala MBK Karlovka Dúbravka  v malom počte. "Aj napriek tomu, že sme odohrali zápas 5, musím decká pochváliť, pretože bojovali o každú loptu a únava na nich nebola vôbec vidieť. Skôr by som povedala, že sme hrali od štvrtiny k štvrtine lepšie. Teším sa z našich basketbalových pokrokov, pretože sa na ihrisku vidíme a spolupracujeme medzi sebou. Výsledky zápasov a skóre nebo pre nás dôležité, ale dali sme veľmi veľa pekných košov, ktoré  spravili radosť hráčom, mne ako trénerke a hlavne rodičom ,ktorí nám boli vernými fanúšikmi", zhodnotila zápasy trénerka Denisa Zambová.

Po prvom zápase nasledovala súťaž "škrečkovanie" , ktorej úlohou je získať čo najviac cukríkov pre svoje družstvo. Hráč musel čo najrýchlejšie skórovať, driblingom sa dostať do stredu ihriska a zobrať jeden z cukríkov. V tejto súťaži bol úspešnejšie družstvo Komárna, to však vôbec nevadí, zachránili sme svoje zuby pred cukríkmi.  Nasledoval druhý zápas a vyhodnotenie nášho zápasového dňa trénerom Komárna Rišom Kajtorom.

Ďakujeme zúčastneným hráčom za ich nasadenie a rodičom za ochotu nás sprevádzať a povzbudzovať. Tešíme sa na ďalšie kolo  Microligy, ktorá je naplánovaná na 12.4. 2015 v Bratislave, Hant Aréna.


TENTO KRÁT VYCESTUJEME DO KOMÁRNA 

4. Turnaj MICROLIGY 2014/2015

DEŇ: 15. 3. 2015 Nedeľa

ÚČASTNÍCI: Karlovka  centrum Dúbravka, Komárno A a Komárno B
MIESTO: Telocvičňa ZŠ  - Komenského 9, Komárno
ZAČIATOK: 9:00 - 12:30

ODCHOD Z BRATISLAVY : 7:15 hod  pri  ZŠ - PRI KRÍŽI  zo strany, kde vychádzajú decká z družiny

Prosím informujte ma, kto z rodičov by išiel s nami autom a vie so sebou zobrať decká do auta. Väčšinou sa vyskladajú 2-3 autá, ktoré naložia decká. Týmto autám so šoférmi sa následne poskladajú na benzín všetci hráči. Predpokladaný príchod je okolo 14:00 hod. Znova vyložíme decká pri škole.

HARMONOGRAM ZÁPASOV A SÚŤAŽÍ

9:00 - 9:30 Rozcvička
9.30-10.30 Karlovka - Dúbravka : Komárno A
10.30- 10:45 Prestávka
10.45-11.45 Karlovka - Dúbravka: Komárno B 
11.45-12:00 Hry zručnosti všetky 3 družstvá

 Hrací čas:    Hrá sa 3 vs.3,     3 minúty “running time”, bez zastavenia. Dĺžka zápasu je 40 minút počas ktorého sa striedajú 3 minútové úseky. 

 Priniesť so sebou:

Tenisky a športové oblečenie
Fľašu na pitie
Desiatu a prípadne aj suchý obed, keďže cestujeme relatívne dlho
Chuť hrať a  dobrú náladu

Informujte ma ktoré decká pôjdu, prípadne ktorý rodič nám pomôže zabezpečiť aj odvoz. 

 Kontakt Denisa Zambová 0903 740126 denisa.zambová@mbkkarlovka.sk

Informácie na stiahnutie 4. turnaj Microligy Komárno