Turnaj IBC Senec 2014 zhodnotili tréneri MBK Karlovka
18. septembra 2014

Na turnaji mali účasť družstvá  MBKK  v kategórii Žiakov, St. žiakov, Kadetov, Juniorov a Mužov B.  Tréneri nám poskytli krátke zhodnotenie turnaja.

U18- Juniori MBKK na IBC Senec 2014

Asistent trénera Maroš Helmécy. „V našej kategórii bolo 6 družstiev Szekesfehervár, Radničky, Vardar a Žilina. S každým súperom sme odohrali jeden zápas, hrací systém každý s každým. Najviac ma pred turnajom zaujímali zápasy s Vardarom a Žilinou. Proti Vardaru sme hrali veľmi dobre v obrane a hrali rýchlo, tak ako chceme. So Žilinou sme začali rovnako vynikajúco v prvej štvrtine, čo sme si dokázali udržať až dokonca. Najväčším pozitívom bolo pre mňa adaptovanie sa nových posíl v našom teame a súdržnosť chalanov ako na  ihrisku aj mimo neho. S turnajom som spokojný aj keď nás čaká veľa práce, ale ak budú chalani pracovať zodpovedne tak verím že do bude super. Konečné prvé miesto samozrejme potešilo a naštartovalo pred sezónou."

JUNIORHI

U16 Kadeti MBKK na IBC Senec 2014
Tréner Peter Ivanovič."Turnaj splnil naše očakávanie. Odohrali sme kvalitné zápasy, potešila nás účasť zahraničných tímov, proti ktorým nie je možnosť hrať každý týždeň. V kadetskom tíme sme mali 17 hráčov, podarilo sa nám ich všetkých zapojiť do zápasov. Bola to dobrá previerka pred štartom kadetskej ligy, ktorú začíname už najbližší víkend. V turnaji sme mali viacej pekných momentov, no ukázal nám ešte slabiny, na ktorých budeme v tréningoch pracovať.  S 2. miestom na turnaji sme spokojní."

KADETII

U14 St. žiaci  MBKK na IBC Senec 2014

Hráči odohrali kvalitné zápasy proti IMC Považskej Bystrici a KK „Sloga“ Kraljevo. O postupe do finále rozhodlo dramatické predĺženie proti KK „Sloga“ Kraljevo. Naši chlapci sa po predĺžení tešili výhre o 4 body. Umiestnili sa na konečnom druhom mieste.

st žiaci

U14 Žiaci MBKK na  IBC Senec 2014
Tréner Denisa Zambová: "Na turnaj sme nastúpili v novom zložení družstva, keďže tvoríme družstvo spolu s GABBO Senec. Boli to prvé zápasy družstva MBK GABBO Karlovka BA. Našim cieľom bolo, aby sa hráči navzájom spoznávali na ihrisku a participovali na tvorbe hry. Nastúpili sme proti starším súperom, ktorí preverili naše kvality. Taktiež sme boli konfrontovaní zahraničným družstvom KK „Sloga“ Kralejvo. Verím, že tieto zápasy boli štartom do ďalšej práce  počas sezóny a naše výkony sa budú zlepšovať. Prvé ligové zápasy odohráme už 20.9.2014 v domácom prostredí."

ZIACI 3

ZIACI 2

Výsledky zápasov na IBC Senec 2014

Fotogaléria