Minibasket liga v MBK Karlovka
14. novembra 2014

Prvý rozskok na podujatí Minibasket ligy v rámci tohto roku bude 23.11.2014 na ZŠ - A.Dubčeka 62, Dlhé Diely.

Minibasket liga je určená pre začínajúcich basketbalistov, ktorí majú radi basketbal.V telocvični sa stretnú deti z našich 4 centier, ktoré pôsobia v Bratislave.

Minibasket liga je  organizovaná našim klubom. Cieľom je, aby sa  naši najmladší navzájom spoznali  a získavali basketbalové skúsenosti na spoločnej palubovke. Nezáleží na veľkosti skúseností, počte odtrénovaných tréningov, či dĺžke aktívnej hráčskej činnosti. Práve prostredníctvom príjemnej atmosféry, ktorú vytvoria tréneri z našich centrier, chceme nádejným hráčom ukázať krásu basketbalu.

Družstvá medzi sebou odohrajú zápasy a zasúťažia si. Rozhodcovia a časomerači sú tréneri a rodičia, ktorí budú s radosťou vysvetlovať  základné pravidlá basketbalu a pomáhať objavovať  basketbal.

NAŠE DRUŽSTVÁ

1. KARLOVKA 
2. DÚBRAVKA
3. PETRŽALKA 
4. VAJNORY-RAČA- SENEC

Slová šéftrénera MBK Karlovka Františka Kubalu: "Som šťastný, že po viac ročnom úsilí bude stáť naša mládežnícka pyramída pevných nohách. Jej základy budú tvoriť 4. Minibasketbalové centrá so svojimi prípravkami a minibasket tímami, ktoré v tejto sezóne okrem iných súťaží budú hrať aj vlastnú klubovú "MiniBasket" ligu."

Prvé kolo Minibakset ligy bude v réžií našich 4 družstiev z centier. Do ďalších kôl by sme veľmi radi pozvali aj družstvá mimo klubu Karlovky. Veríme, že budeme mať úspech. Tešíme sa na Podujatie. Príďte nás povzbudiť. Viac info  na minibasket liga 1. kolo, alebo u svojich trénerov a koordinátorov centier.